![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi0NwmNIBk_n52d2vdmMpZ6FhFaEyTlByqw0KGXkbE1QyY2jPueJOmh1wXOzjv3YK0znPZY8w50GTuDHNSaV9tVp59RW07Z0K-RyRA3Q6VPsx9yM7RxHFdWgnwT0nTJKwq5PH_zQbLct5A/s200/lampadka.jpg)
Народний календар
У наших пращурів була традиція запалювати лампадку, нібито “додаючи в пітьмі доброго світла і прохаючи сонце зійти на землю, запалати і відігнати нечисті сили”. Погоду 24 грудня також визначали за допомогою сонячних променів: якщо вони спрямовані вгору, то очікували холодів, а якщо стелилися вниз, слід готуватися до хурделиці.
24 грудня вшановується пам’ять преподобного Данила Стовпника.
грудня 23, 2016
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi0NwmNIBk_n52d2vdmMpZ6FhFaEyTlByqw0KGXkbE1QyY2jPueJOmh1wXOzjv3YK0znPZY8w50GTuDHNSaV9tVp59RW07Z0K-RyRA3Q6VPsx9yM7RxHFdWgnwT0nTJKwq5PH_zQbLct5A/s200/lampadka.jpg)