![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg14QoLjJC0WN6QKkSkr6yLufRw5nhXTRFyhJsX7Vks2JFFDtkSoGZ46MIpmeXvO55evRr9cKkoF7urZj-oVyJNmFVw8VTnlnF9qiiguLe5LLJXSi9YQ8DZFlUHmbrnU9InKyiCorPn-8s/s200/1480669330_15317775_1179529195417104_8696345350169412525_n.jpg)
Народний календар
Особливою проблемою у минулі часи були дороги, оскільки суха осіння погода вже закінчилась, а санний шлях ще не налагодився, говорили: “Матінка зима ще снігом дороги не припекла”, “Не чекай цього дня від дороги пуття”. За погодою 3 грудня наші пращури передвіщали погоду на 3 червня — якщо піде сніг, то через півроку буде дощ.
3 грудня вшановується пам’ять святителя Прокла.
грудня 02, 2016
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg14QoLjJC0WN6QKkSkr6yLufRw5nhXTRFyhJsX7Vks2JFFDtkSoGZ46MIpmeXvO55evRr9cKkoF7urZj-oVyJNmFVw8VTnlnF9qiiguLe5LLJXSi9YQ8DZFlUHmbrnU9InKyiCorPn-8s/s200/1480669330_15317775_1179529195417104_8696345350169412525_n.jpg)