![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhDC9Rm68BJ5CcLP6sNQ_JV1EUZPSkXQ7TE_OM1X6qJSqQ_PEWBvHe37xpNZ14rL3eeypoHuCocBrF-a7c0LEuvX-35bTDjzvhT7YLKAvR3h8gbM9OKeMePi-tWTLs57lajnad_E7G-yuM/s200/1055189.jpg)
Народний календар
У народі говорили, що “Ананій грудень квапить”. Згідно зі спостереженнями наших пращурів, якщо у цей день був іній, то через неділю слід було чекати теплої погоди. У давнину була традиція у цю ніч палити великі вогнища і проговорювати: “Розжени, Вогонь, пітьму, полякай холоднечу...” Таким чином люди сподівались пом'якшити зиму, щоб морози послабшали.
30 грудня вшановується пам’ять пророка Данила і трьох юнаків Ананія, Азарія і Мисаїла.
грудня 29, 2016
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhDC9Rm68BJ5CcLP6sNQ_JV1EUZPSkXQ7TE_OM1X6qJSqQ_PEWBvHe37xpNZ14rL3eeypoHuCocBrF-a7c0LEuvX-35bTDjzvhT7YLKAvR3h8gbM9OKeMePi-tWTLs57lajnad_E7G-yuM/s200/1055189.jpg)