![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj1jVMxuGXQjBYf8NnmAXhxJn4eczMNXhYgH3ASbzwzr2WNU6XSEGmlAAfTrbBbqk2r6N_QA9PQl53Qx-E4QBMZ486ZlypiarZ5oeGDaFvw68GnekoomEXGc6fYZKU61I0GmG7QdLmnPhU/s200/mini_1.jpg)
З цього дня уже розпочиналась активна підготовка до Різдвяних свят: прийнято було прибрати будинок і готувати кутю. Наші пращури за погодою цього дня передбачали погоду листопада. Для цього дня характерна вітряна погода, тому в минулі часи говорили: “Прийшов Федул, вітер подув” — що вказувало на хороший урожай. Сприятливою ознакою для врожаю вважаються ясні дні під час усього Різдвяного посту (28 листопада — 6 січня).