![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEidCfL4uh7YfbbqTap6bCG7ruMgofG34Zy-Ql8_2oe3wSas5JhwXoJHu5-0KEemQ91rixaiCfE5SL9m1Yc_5PoBHvN7Imv-eugKVU2Vr69eK-ghFJfR4LzhSQz8-CkZ8WEHM-VGAPJWLyI/s200/vidi_nasekomih_s_nazvaniyami.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgWecvkUgH38dojHTmpl9muqcLlJzmEo-jHKtBrQisRlCQexTVqGtBeRK63R2vlWur380-QJ3iCTwYg6PF-7feldZbRyP0xVDRQR-QsFXJKUxuMnOFPIjbZsU43NC3fKhYUgMXg78DKwrI/s200/ioan_voin.jpg)
Щоб упізнати злодія, то в церкві цього дня ставили біля ікони свічку Іванові, перевернуту догори. Якщо вона горітиме, то крадій буде мучитись.
У цей день вшановується пам'ять апостолів Сили, Силуана та інших. У минулі часи помітили, якщо у цей час дні похмурі і прохолодні, то дощу можна не боятись, і роботи в полі можуть продовжуватись без перерви; якщо ж душно і обтяжливо, і комахи особливо злі і кусючі, то буде дощ. З дня Сили можна було починати сіяти озимину.