![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjeAExNXTl9scUHuvyrLJuJXc114n3L1hUQMc2VC_uOTKJXDbovbLGttrz2cCGX9p5tlXpoHKWoDhbely4u4855Ia_CMStqsbi9yobNXSlO2eQ33QqP2K69bjW8ZwQ4beME2BafmeFLJIU/s200/zagadki-pro-komara.jpg)
Народний календар
Пов'язується з іменем мучениці Гликерії. Вона походила із знатного римського роду, померла за християнську віру в 172 р. Оскільки близько цього часу з'являються комарі, то цей день у народі зветься Гликерією-комарницею. «Гликерія прилетіла й припала до тіла», — говорить із цього приводу прислів'я. Кажуть ще й так: «Багато комарів — багато ягід».
26 ТРАВНЯ - ГЛИКЕРІЇ-КОМАРНИЦІ
травня 25, 2016
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjeAExNXTl9scUHuvyrLJuJXc114n3L1hUQMc2VC_uOTKJXDbovbLGttrz2cCGX9p5tlXpoHKWoDhbely4u4855Ia_CMStqsbi9yobNXSlO2eQ33QqP2K69bjW8ZwQ4beME2BafmeFLJIU/s200/zagadki-pro-komara.jpg)