У цей день важливо показати свою гостинність родичам, сусідам та друзям. Не можна жаліти одне одному їжі та потрібно обмінюватися приємними новинами.
Цього дні селяни провідують озимі посіви. Привітавши ниву з Великоднем, вони сідають на узбіччі, їдять свячене й закопують крашанку – щоб добре земля родила. Потім відбуваються масові гуляння.
Як другого, так і третього великоднього дня дівчата водять хороводи – танцюють, співають, влаштовують гойдалки та інші забави. Якщо в понеділок обливають водою переважно хлопці, то у вівторок це роблять дівчата.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjqbC-yY78m2no1wsMyHVGgydOtUnsyieVjVmTHixOc6DsICftc944XAUtKhcrUAQ8QfrOrXFHIiUGnT9JukAgthEQrXUeqr5WIs0yPaAJbFKmFMaeO77a7G1I1L9nrqvEI3S5v52HieNY/s200/795808m.jpg)
Як другого, так і третього великоднього дня дівчата водять хороводи – танцюють, співають, влаштовують гойдалки та інші забави. Якщо в понеділок обливають водою переважно хлопці, то у вівторок це роблять дівчата.